Google Maps

Wskazówka: Umieszczona tutaj treść jest dostarczana przez firmę Google.
Podczas wyświetlania nawiązywane jest połączenie z serwerami Google.
Firma Google może wówczas ustalić, jakie strony Państwo odwiedzają.
Jeśli zalogowali się Państwo za pomocą konta Google, firma Google może analizować Państwa aktywność w sieci.
Więcej informacji na temat polityki prywatności firmy Google można znaleźć tutaj:
https://policies.google.com/privacy

Polityka prywatności REBHAN FPS Kunststoff-Verpackungen GmbH

Pokaż Google Maps

Nasze główne lokalizacje

Adres pocztowy
REBHAN FPS Kunststoff-Verpackungen GmbH
Kronacher Straße 19
D-96342 Stockheim
 
+49 9265 75-0
info@rebhan.de
www.rebhan.de
Adres dostawy
REBHAN FPS Kunststoff-Verpackungen GmbH
Wolfersdorfer Straße 21
D-96342 Stockheim
 
+49 9265 75-33
info@rebhan.de
www.rebhan.de
Współrzędne GPS: 50.309575, 11.285280
Godziny otwarcia: Poniedziałek - czwartek, 7.00 - 12.00, 12.30 - 15.30, piątek 7.00 - 12.00
Biuro sprzedaży
CERTINA PACKAGING FRANCE
17, rue Louise Michel
F-92300 Levallois-Perret
 
+33 181 93 85 30
info@rebhan.fr
www.rebhan.de
Zakład produkcyjny
REBHAN Opakowania Sp. z.o.o.
UL. Poludniowa 3
PL-62-064 Plewiska K. Poznania
 
+48 618 67 86 77
biuro@rebhan.com.pl
www.rebhan.de

Osoby do kontaktu

Pokaż wszystkieNiemcyFrancjaPolska

Niemcy

Christian Abicht

Christian Abicht

Managing Director

+49 151 16 75 3124

+49 9265 75 177

cabicht@rebhan.de

VCard

Patrick Kohns

Patrick Kohns

Director of Sales & Product Management

+49 9265 75 67

pkohns@rebhan.de

VCard

Siegfried Pfadenhauer

Siegfried Pfadenhauer

Director of Operations

+49 9265 7546

spfadenhauer@rebhan.de

VCard


Susanne Hyslop

Susanne Hyslop

Key Account Manager

+49 175 149 61 45

+49 4502 7659 735

s.hyslop@hkoch.de

VCard

Bastian Renk

Bastian Renk

Key Account Manager

+49 151 527 229 90

+49 9265 75 172

brenk@rebhan.de

VCard

Anika Sovuksu

Anika Sovuksu

Key Account Manager

+49 172 894 83 56

+49 511 899 7601

asovuksu@rebhan.de

VCard



Margarete Michel

Annalisa Galetti

Regional Sales Manager

+39 349 2702655

annalisa.galletti@certinapackaging.com

VCard

Ina Stroehlein

Ina Stroehlein

Area Sales Manager North America/ South America

+49 9265 75 163

istroehlein@rebhan.de

VCard

Sandro Herrnbredel

Sandro Herrnbredel

Project Manager

+49 151 527 229 82

+49 9265 75 41

sherrnbredel@rebhan.de

VCard



Vesa Gashi

Vesa Gashi

Inside Sales: Czech Republic, Slovakia, Greece, Benelux, the rest of the world

+49 9265 75 84

vgashi@rebhan.de

VCard

Jessy Fischer

Jessica Fischer

Inside Sales: Germany
(Zip code: 9), Switzerland

+49 9265 75 42

jfischer@rebhan.de

VCard

Ann-Kathrin Trebes

Ann-Kathrin Fleischmann

Inside Sales: Italy, Spain, Portugal, France

+49 9265 75 48

afleischmann@rebhan.de

VCard

Lena Foerner

Lena Foerner

Inside Sales: Germany
(Zip code: 5, 6, 7)

+49 9265 75 80

lfoerner@rebhan.de

VCard

Judith Kern

Judith Kern

Inside Sales: Germany
(Zip code: 0, 1, 2, 3, 4, 8),
Austria, Poland

+49 9265 75 145

jkern@rebhan.de

VCard

Lena Kestel

Lena Kestel

Inside Sales: England,
Scandinavia

+49 9265 75 82

lkestel@rebhan.de

VCard

Margarete Michel

Margarete Michel

Head of Order Management

+49 9265 75 43

mmichel@rebhan.de

VCard

Silvia Fehn

Silvia Fehn

Order Management

+49 9265 75 85

sfehn@rebhan.de

VCard

Francja

Polska

Andrzej Maćkowiak

Andrzej Maćkowiak

Director of Sales: Poland, Lithuania, Latvia, Estonia

+48 606 690 093

+48 61 864 80 81

andrzej.mackowiak@rebhan.com.pl

VCard

Wiktor Cyprowski

Wiktor Cyprowski

Operations Manager

+48 61 8623 522

wiktor.cyprowski@rebhan.com.pl

VCard

Roma Krajniak

Roma Krajniak

Quality Manager

+48 61 8623 529

roma.krajniak@rebhan.com.pl

VCard

Nasze przedstawicielstwa

Belgia
APG EUROPE
Robert Kruijer
 
+31 297 514 704
rkr@apg-europe.eu
Dania
Segerstein's
Design & Pack AB

Christel Segerstein Skoog
 
+46 4040 6940
+46 7064 168 67
christel@designopack.se
Finlandia
Segerstein's
Design & Pack AB

Christel Segerstein Skoog
 
+46 4040 6940
+46 7064 168 67
christel@designopack.se
Grecja
BeautyLab
Yiannis Papoutsas
22 Davaki str
GR-15121 Pefki, Athen
 
+30 210 251 3930
+30 693 457 3939
papoutsas@beautylab.gr
Wielka Brytania
Selectpackaging Limited
Paul Beer
89 Grangewood Road
GB-NG8 2SX Nottingham
 
+44 1158 544 295
+44 7984 648 230
paul@selectpackaging.co.uk
Irlandia
Selectpackaging Limited
Paul Beer
 
+44 1158 544 295
+44 7984 648 230
paul@selectpackaging.co.uk
Chorwacja
VIMI d.o.o.
Ivan Kovac
Konstanjevec 7
10000 Zagreb
 
+38 5123 43 177
+38 591 762 3030
ivan@vimi.hr
Luksemburg
APG EUROPE
Robert Kruijer
 
+31 297 514 704
rkr@apg-europe.eu
Holandia
APG EUROPE
Robert Kruijer
Johan Enschedeweg 21
1422 DR Uithoorn
 
+31 297 514 704
rkr@apg-europe.eu
Norwegia
Segerstein's
Design & Pack AB

Christel Segerstein Skoog
 
+46 4040 6940
+46 7064 168 67
christel@designopack.se
Polska
REBHAN Opakowania Sp. z.o.o.
Andrzej Mackowiak
UL. Poludniowa 3
PL-62-064 Plewiska K. Poznania
 
+48 61 864 80 81
+49 606 690 093
andrzej.mackowiak@rebhan.com.pl
Rosja
Centr Upack
Natalia Likhacheva
Dmitrovskoe Shosse 9A, building 1
RU-127434 Moscow
 
+7 495 540 46 16
natasha@packing.ru
Szwecja
Segerstein's
Design & Pack AB

Christel Segerstein Skoog
Tistelfjärilgatan 4
233 36 Svedala
 
+46 4040 6940
+46 7064 168 67
christel@designopack.se
Hiszpania
Interplate S.L.
Beatriz Ferreira
Urbanización La Lloma, C/Ausias March 8
ES-46169 Olocau (Valencia)
 
+34 935 796 238
+34 609 652 454
bferreira@interplate.com
Hiszpania
Interplate S.L.
Mireia Salat Foix
C/Francesc Layret 75, 6º-3ª
ES-08100 Mollet del Vallés /Barcelona
 
+34 935 796 238
+34 648 502 715
msalat@interplate.com
Czechy
GALAPACK spol. s.r.o.
Dana Antosova
Krenova 438/9
CZ-16200 Praha 6
 
+42 023 536 6083
+43 077 473 5619
antosova@galapack.cz
Czechy
Bottles & Jars
Katerina Sebkova Cerna
Okruzni 442
CZ-25167 Pysely
 
+42 7750 939 31
katerina@bottlesandjars.cz
Węgry
Nordtek Imexco Kft.
Noémi Földi
Szönyi ut 21/a
H-1142 Budapest
 
+36 1363 1447
+36 304 158 592
noemi.foldi@nordtekgroup.com
USA
Qualipac America
Greg Mogenet
1 Garret Mountain Plaza, Woodland Park
NY 7424 New York
 
+1 973 389 7730 ext 223
gregory.mogenet@qualipac.fr

Nasi partnerzy handlowi

dla małych ilości poniżej 10 000 sztuk

Niemcy
PACKIT GMBH
Ramona Isemann
Gewerbering 10
D-85777 Fahrenzhausen
 
+49 8133 44 40 9-0
info@pack-it.de
www.pack-it.de
Francja
FRAMÉPACK SAS
ZAC Les Chatelliers
485, rue Léonard de Vincil
F-45400 Semoy
 
+33 238 22 82 22
contact@framepack.fr
www.framepack.fr
Polska
CENTRUM OPAKOWAŃ Zbigniew Rogalski
Ul. Wólczyńska 133/440
PL 01-919 Warszawa
 
+48 22 125 51 84
sklep@centrumopakowan.com
www.centrumopakowan.com